ANTAP Grupa Sp. z o. o.

Obecni jesteśmy na rynku ponad 30 lat. Pionierskie kroki w branży kontrolno-pomiarowej stawialiśmy pod szyldem AQUATHERM i tę markę z sukcesem budowaliśmy w pierwszych latach funkcjonowania firmy, wprowadzając na rynek polski pierwszy mikroprocesorowy ciepłomierz SUPERCAL.

W odpowiedzi na wymogi prawne, jak również zapotrzebowanie rynku w kolejnych latach naszej działalności, ofertę rozszerzyliśmy w zakresie usług obejmujących legalizację, wymianę, zdalny odczyt oraz serwis ciepłomierzy i wodomierzy. Jako jedni z pierwszych w Polsce utworzyliśmy kompleksowo wyposażone Centrum Legalizacji i Serwisu ciepłomierzy do wody i ich podzespołów. Punkt legalizacyjny akredytowany został przez Główny Urząd Miar.Wieloletnie doświadczenie

Naturalną konsekwencją zdobytego doświadczenia było rozszerzenie oferty o dziedzinę zarządzania infrastrukturą techniczną budynków oraz nadzorem i optymalizację kosztów zużycia mediów energetycznych (ciepło, wentylacja, energia elektryczna, gaz).

Ideą firmy jest zapewnienie klientom atrakcyjniej oferty produktów najwyższej jakości oraz kompleksowej obsługi obejmującej pomoc projektową, dostawę, montaż i serwis techniczny oferowanych urządzeń.
Wieloletnia współpraca z partnerami handlowymi oraz rozwój nowych kanałów dystrybucji potwierdza fakt, że firma ANTAP Grupa Sp. z o.o. postrzegana jest na rynku jako solidny i wiarygodny partner biznesowy.


ANTAP Grupa – Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019